Dzisiaj chcę pokazać Ci, co wyrosło z nasion Zakazanego Ogrodu. Nasza Testerka Irena (IG: @iryskawoblokach) postanowiła zasiać różne odmiany naszych nasion. Chcesz zobaczyć, jakie efekty uzyskała? Sprawdź i przekonaj się, czytając ten wpis!

Efekty wysiewów

Wysiew: Irena dokonała rzutowych wysiewów w pomieszczeniu w dniach 7-10 lutego 2024 roku. Od tego czasu obserwowała wzrost oraz notowała wszystkie parametry wschodzących roślin.

Nasiona, jakie użyła to:

Efekt: Lewkonia Easy Iron Cherry Blossom, wysiew: 7 lutego, wzrosty w dniach: 12-21 lutego

Efekt: Rudbekia hirta – Sahara, wysiew: 7 lutego, wzrosty w dniach: 12 lutego-18 lutego

Efekt: Ostróżka Candle White Shades, wysiew: 7 lutego, wzrosty w dniach: 12 lutego-21 lutego

Efekt: Lwia paszcza, wysiew: 10 lutego, wzrosty w dniach: 21 lutego-27 lutego

Efekt: Eukaliptus, wysiew: 10 lutego, wzrosty w dniach: 18-21 lutego

Efekt: Eustoma Mariachi II Lavender, wysiew: 7 lutego, wzrosty w dniach: 18 lutego-1 marca

Dlaczego opinie testerów są cenne?

Testerzy odgrywają niezastąpioną rolę w procesie doskonalenia oferty Zakazanego Ogrodu. Co to dokładnie oznacza? Otóż samodzielnie wybierają oni nasiona, które chcą przetestować, a następnie osobiście obserwują, co z nich wyrośnie. To właśnie nasi Testerzy, z pasją i zaangażowaniem, badają każdy etap wzrostu roślin – od kiełkowania po rozwój. Dzięki temu nie tylko monitorują, jak wyglądają w pełni dorosłe rośliny, ale także oceniają ich wydajność czy odporność na warunki atmosferyczne.

Wszelkie opinie i wskazówki od Testerów mają nieocenioną wartość, ponieważ są one bezstronne i bardzo rzetelne. Ich odczucia oparte są na ich własnych doświadczeniach z roślinami, które wyrastają z naszych nasion.

Wprowadzając na rynek nasiona Zakazany Ogród, zależało mi na jakości oraz luksusie, który jednak nie jest abstrakcją czy czymś nieosiągalnym. Zadaniem Testerów jest pomoc w zakupie i zrozumieniu idei nasion premium. Dzięki nim dostajesz luksus w swoim domu i ogrodzie, ponieważ Ty też na niego zasługujesz!

Dlaczego warto postawić na Zakazany Ogród?

  • Nasiona odmianowe: oznacza to, że możesz wybierać spośród różnych kolorów, odcieni i nawet wysokości roślin. Dzięki temu Twój ogród stanie się miejscem, gdzie można nie tylko odpocząć, ale także wyrazem Twojej osobowości, pasji i spełnieniem Twoich marzeń.
  • Efektywność wschodów: nasiona z Zakazanego Ogrodu mają efektywność wschodów na poziomie nie niższym niż 80%. To znaczy, że Twoje ogrodowe projekty zaczynają się od solidnej podstawy. Jeżeli nasiona mają efektywność niższą niż 80%, wówczas nie wprowadzamy ich do naszej oferty. Jest to gwarancja tego, że większa część nasion, które od nas dostajesz, wykiełkuje.
  • Ponad 180 różnych odmian kwiatów: u nas każdy znajdzie coś dla siebie – od kwiatów ciętych nadających się do bukietów po kwiaty do rabatów. Oferujemy nasiona kwiatów jednorocznych, wieloletnich, bylin i kwiatów nadających się do farm kwiatowych. Ponadto w ofercie Zakazanego Ogrodu znajdziesz również nasiona kwiatów ciepłolubnych. 

Nasza misja

Do tej pory nasiona kwiatów odmianowych dostępne były tylko za granicą. To niestety utrudniało ich zakup i wysyłkę, za którą często można było przepłacić. Zakładając Zakazany Ogród, chciałam, aby fani ogrodnictwa  mieli łatwy dostęp do nasion, których dotychczas nie można było kupić w Polsce. Różnorodność naszej oferty sprawia, że w jednym miejscu znajdziesz nasiona z całego świata. Od teraz planowanie i rozwój Twojego ogrodu będzie znacznie prostszy.

Zakazany Ogród tworzony jest przez pasjonatkę dla pasjonatów, profesjonalistów i amatorów. Chcemy przyczynić się do rozwoju kwiatowej części rolnictwa i ogrodnictwa, a także farm kwiatowych w Polsce. Postanowiliśmy postawić wysoko poprzeczkę, spełniając marzenia o pięknych kwiatach i ogrodach! 

Chcesz wejść w świat roślin? Odwiedź sklep Zakazany Ogród! Razem stworzymy miejsce, które będzie prawdziwym rajem dla Twoich kwiaciarskich ambicji!


Dodaj komentarz

Minimum 4 znaki