Infolinia: 8:00 - 16:00
koszyk: 0 - 0.00zł 0

Farma kwiatowa

Kwiaty to nasza miłość! One nie pytają- one rozumieją!

Rożowe POLE Flower farm
Farma kwiatów „Różowe Pole”

Farma kwiatów „Różowe Pole” to magiczne miejsce gdzie czas płynie inaczej, a świat widzimy tylko w różowych kolorach – Ewelina Golba.

„Różowe Pole” to urokliwa farma kwiatowa, która powstała z miłości do kwiatów. Jest to miejsce, gdzie natura i pasja spotykają się w harmonii, tworząc piękno, które można podziwiać i cieszyć się nim.

Uprawa Kwiatów

Na farmie „Różowe Pole” każdy kwiat jest traktowany z szacunkiem i troską. Z ogromnym zaangażowaniem dbamy o to, aby rośliny rosły w zdrowiu i pełni piękna.

To właśnie te kwiaty towarzyszą naszym klientom podczas tak ważnych wydarzeń jak zaręczyny, ślub, urodziny czy … każdy inny dzień który chcemy uczynić wyjątkowym.

To miejsce jest też prawdziwym rajem dla miłośników kwiatów. Na farmie można znaleźć różnorodność gatunków, od delikatnych róży po Dalie, Słoneczniki, Kosmosy, Cynie, Ostróżki czy Lwie Paszcze. Kwiaty są uprawiane w sposób ekologiczny i z poszanowaniem dla natury, co sprawia, że są one jeszcze bardziej wyjątkowe.

Warsztaty

„Różowe Pole” to również miejsce, które przyciąga różne osoby zainteresowane florystyką i ogrodnictwem. Organizowane są tutaj warsztaty, na których można nauczyć się sztuki aranżacji kwiatowej, tworzenia bukietów, wianków, pielęgnacji ogródka domowego. To idealna okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i dzielić się swoją pasją z innymi.

Informację o datach warsztatów znajdziesz na dole strony.

Dni Otwarte

Kilka razy w roku organizujemy „Dni Otwarte” podczas, których można nie tylko bliżej poznać farmę, ale uczestniczyć w wielu atrakcjach przygotowanych specjalnie na te okazje.

Daty dni otwartych podajemy z wyprzedzeniem. Pomimo, że nasza farma nie jest ogromna, możesz liczyć na kilka godzin przyjemnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wśród winnicy, która również towarzyszy farmie.

Sesje | Śluby | Zaręczyny | Piknik w plenerze

Farmę „Różowe pole” można odwiedzać także w nietypowych planach – typu sesja zdjęciowa lub niespodzianka dla ukochanej osoby. To doskonałe miejsce na romantyczny spacer wśród pachnących kwiatów, czy to z ukochaną osobą, czy samemu. Niesamowity widok pól pełnych kolorowych kwiatów wprowadza w stan zachwytu i spokoju. Jeśli planujesz nietypową niespodziankę typu piknik w plenerze- daj nam znać, a pomożemy w organizacji takiego wydarzenia.

bride-z-luksusowym-bukietem-roz-roz-i-perelek

Sprzedaż Kwiatów

Prowadzimy sprzedaż naszych kwiatów zarówno hurtowo jak i detalicznie. Możesz zamówić u nas bukiety okolicznościowe (zarówno urodzinowe, jak i ślubne) lub zgłosić się po ofertę kwiatów, które dostarczamy dla Dekoratorów Ślubnych, Restauracji, Hoteli, Sal Weselnych i Bankietowych. Przy stałej współpracy dostarczamy kwiaty bezpośrednio na terenie Krakowa. Przy mniejszych zamówieniach zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia odbioru u nas na farmie (gm.Skała).

Na naszym Instagramie informujemy także o dniach otwartych, gdzie możesz przyjechać zakupić u nas bukiety kwiatów.

Różowe Pole” to nie tylko miejsce, ale także idea, która symbolizuje piękno natury i miłość do kwiatów. To miejsce, gdzie człowiek może zatopić się w otaczającym go pięknie i poczuć harmonię z naturą. Jeśli jesteś miłośnikiem kwiatów, koniecznie odwiedź tę farmę i pozwól się oczarować magią „Różowego Pola”.

W tym miejscu znajdziesz daty dni otwartych, warsztatów i informację o możliwych biletach.

Minimum 4 znaki