Infolinia: 8:00 - 16:00
koszyk: 0 - 0.00zł 0

Nasiona

Nasiona

Showing 1–10 of 175 results

Nasiona Zakazany Ogród, dlaczego warto?

  • Nasiona odmianowe: oznacza to, że możesz wybierać spośród różnych kolorów, odcieni i nawet wysokości roślin. Dzięki temu Twój ogród stanie się miejscem, gdzie można nie tylko odpocząć, ale także wyrazem Twojej osobowości, pasji i spełnieniem Twoich marzeń.

 

  • Efektywność wschodów: Nasiona z Zakazanego Ogrodu mają efektywność wschodów na poziomie nie niższym niż 80%. To znaczy, że Twoje ogrodowe projekty zaczynają się od solidnej podstawy. Jeżeli nasiona mają efektywność niższą niż 80%, wówczas nie wprowadzamy ich do naszej oferty. Jest to gwarancja tego, że większa część nasion, które od nas dostajesz, wykiełkuje.

 

  • Ponad 180 różnych odmian kwiatów: u nas każdy znajdzie coś dla siebie – od kwiatów ciętych nadających się do bukietów po kwiaty do rabatów. Oferujemy nasiona kwiatów jednorocznych, wieloletnich, bylin i kwiatów nadających się do farm kwiatowych. Ponadto w ofercie Zakazanego Ogrodu znajdziesz również nasiona kwiatów ciepłolubnych.

Kiedy najlepiej kupować nasiona kwiatów?

Odpowiedni moment na zakup nasion kwiatów zależy od wielu czynników, takich jak sezonowość, klimat, warunki uprawy, okres kwitnienia i planowanie ogrodu. Nasze wskazówki pomogą Ci wybrać najlepszy czas na zakup.

Wybierz nasiona, które pasują do pory roku i klimatu Twojego regionu. Dostosuj czas zakupu do warunków uprawy, siejąc wczesną wiosną lub na jesieni. Wybierz nasiona odpowiednie dla okresu kwitnienia, np. te, które kwitną latem. Pamiętaj, żeby śledzić informacje o gatunkach kwiatów, aby dostosować zakupy do swoich potrzeb ogrodniczych.

Gdzie najlepiej kupić wysokiej jakości nasiona kwiatów?

Do tej pory nasiona kwiatów odmianowych dostępne były tylko za granicą. To niestety utrudniało ich zakup i wysyłkę, za którą często można było przepłacić. Zakładając Zakazany Ogród, chciałam, aby fani ogrodnictwa  mieli łatwy dostęp do nasion, których dotychczas nie można było kupić w Polsce. Różnorodność naszej oferty sprawia, że w jednym miejscu znajdziesz nasiona z całego świata. Od teraz planowanie i rozwój Twojego ogrodu będzie znacznie prostszy.

 

Minimum 4 znaki