Infolinia: 8:00 - 16:00
koszyk: 0 - 0.00zł 0

O Zakazanym Ogrodzie

Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa

Miło nam poinformować, że Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa nadał nam numer PL-12/06/14612
Jest to dla nas bardzo ważny element naszej działalności, ponieważ dbamy o wysoki standard naszych produktów.

Witaj w Zakazanym Ogrodzie

Kiedy jakość ma znaczenie

Zakazany Ogród powstał z miłości do roślin i ogrodu. Zaczęło się od chęci podzielenia swoim małym, magicznym światem ogrodowym na kanale You Tube.

Kanał i Ogród były dla mnie odskocznia od codzienności - dawały mi relaks, rozrywkę, wytchnienie od zgiełku i nie wiadomo kiedy pochłonęły całkowicie. To właśnie na kanale spotkała się fantastyczna grupa widzów, którzy całkowicie zaskoczyli mnie swoją serdecznością, ciepłem i podobieństwem do mnie. Dało mi to ogromną motywację do tworzenia coraz większej ilości filmów ogrodowych i… nie wiadomo kiedy sprawiło, że kanał stał się coraz bardziej lubiany i widoczny.

Widzowie wielokrotnie pytali mnie o to co używam, gdzie kupuje rośliny, cebulę, akcesoria ogrodowe czy nasiona. I właśnie wtedy wpadłam na pomysł! A gdyby tak zamknąć te cuda do ogrodu w jednym miejscu, gdyby każdy mógł zakupić to co sama chętnie polecam? I tak powstał ten sklep. Sprawdziłam wszelkie cudowne farmy kwiatowe, producentów nawozów, czy akcesoriów w Europie i wybrałam te- z których sama wielokrotnie zamawiałam rosliny, nasiona, czy gadżety do ogrodu.

Ponieważ kwiaty pochłonęły mnie miłością absolutną, założyłam także własną Farmę Kwiatową „Różowe Pole”! Dlatego w sklepie znajdziesz także karpy Dalii i nasiona z mojej farmy oraz z ogrodu.

Mam nadzieję, że miło będzie Ci się buszować po tym sklepie ❤️

Kwiaty nie pytają, kwiaty rozumieją

Nasz misja

Ogród uczy cierpliwości, planowania, ciężkiej pracy, radości z drobnych rzeczy… Przebywając na świeżym powietrzu, delektujesz zmysły, wydzielasz większą ilość endorfin, a nawet zwiększasz ilość Wit D w organizmie. Ogród daje radość, jest jak terapia, która rozpromienia każdy dzień! Jaka jest Nasza misja? Wyciągnąć Cię „na pole”! Dlatego znajdziesz u nas takie cudowne rośliny, nasiona i akcesoria do ogrodu, byś miał 1000 powodów do wyjścia z domu i odkrywania dobrodziejstw ogrodnictwa!

0
Odmiany Dalii
0
Dni Radości
0
Nasiona

Zasiej piękno w swoim ogrodzie!

Tu dzieje się kwiatowa magia...

Powstaliśmy z miłości do wyselekcjonowanych odmian roślin, kwiatów i nasion. Kochamy piękno i chcemy się nim dzielić w Waszych ogrodach!

Dlaczego warto postawić na nasiona Zakazanego Ogrodu?

  • Nasiona odmianowe: oznacza to, że możesz wybierać spośród różnych kolorów, odcieni i nawet wysokości roślin. Dzięki temu Twój ogród stanie się miejscem, gdzie można nie tylko odpocząć, ale także wyrazem Twojej osobowości, pasji i spełnieniem Twoich marzeń.

 

  • Efektywność wschodów: Nasiona z Zakazanego Ogrodu mają efektywność wschodów na poziomie nie niższym niż 80%. To znaczy, że Twoje ogrodowe projekty zaczynają się od solidnej podstawy. Jeżeli nasiona mają efektywność niższą niż 80%, wówczas nie wprowadzamy ich do naszej oferty. Jest to gwarancja tego, że większa część nasion, które od nas dostajesz, wykiełkuje.

 

  • Ponad 180 różnych odmian kwiatów: u nas każdy znajdzie coś dla siebie – od kwiatów ciętych nadających się do bukietów po kwiaty do rabatów. Oferujemy nasiona kwiatów jednorocznych, wieloletnich, bylin i kwiatów nadających się do farm kwiatowych. Ponadto w ofercie Zakazanego Ogrodu znajdziesz również nasiona kwiatów ciepłolubnych.

Mała różowa skrzynka na nasiona ( 28 opakowań )

Nasz kanał na Youtube

Jeśli marzysz o posiadaniu niezwykłego ogrodu pełnego tajemniczych roślin i praktycznych porad, to "Zakazany Ogród" jest miejscem, które musisz odwiedzić! Dołącz do naszej społeczności i odkryj razem z nami magię "Zakazanego Ogrodu"! Niech Twoje ogrodnicze przygody zaczynają się tutaj!

Minimum 4 znaki