Radiculum 250ml – Biostymulator do ukorzeniania roślin

29.90

Płynny organiczno-mineralny biostymulator, zawierający naturalne wolne L-α aminokwasy powstałe z hydrolizy enzymatycznej do stosowania w systemach nawadniania kropelkowego, podlewania pogłównego i namaczania.

Na stanie

Porównaj
SKU: 5906438570007 Kategoria: Tagi: , Product ID: 11581

Opis

AGRO-SORB® Radiculum 250ml to płynny organiczno-mineralny biostymulator, zawierający naturalne wolne L-α aminokwasy powstałe z hydrolizy enzymatycznej do stosowania w systemach nawadniania kropelkowego, podlewania pogłównego i namaczania.

 

Połącznie hydrolizy enzymatycznej i opatentowanej nowej bioaktywnej nanotechnologii ekstrakcji złożonej (biotransformacji) – L-Amino+® organic nanotechnology. Produkt zawiera oprócz biologicznie aktywnych wolnych L-α aminokwasów, takie substancje aktywne jak: sterole oraz związki lipidowe. Dodatkowo Agro-Sorb Radiculum wzbogacony jest o łatwo przyswajalny fosfor (P).

 

Radiculum zwiększa metabolizm rośliny oraz intensywność fotosyntezy poprzez dostarcznie gotowych wolnych aminokwasów, steroli i związków lipidowych do korzeni. Substancje aktywne zawarte w Radiculum pomagają i biorą udział w rozwoju systemu korzeniowego oraz stymulują system korzeniowy do zwiększonego pobierania i transportu składników mineralnych z podłoży inertnych lub z gleby. Pomocny podczas produkcji rozsad i sadzonek. Wspiera budowę nowych korzeni włośnikowych.

 

Radiculum może być stosowany w uprawach roślin warzywnych, w uprawach roślin ozdobnych oraz w uprawach roślin jagodowych i sadowniczych.

 

UWAGA: Specjalistyczny, zaawansowany technologicznie innowacyjny produkt do profesjonalnych zastosowań!
Stworzony by łagodzić i przezwyciężać wszelkie warunki stresowe upraw.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Producent

AGRO-SORB

Minimum 4 znaki